Hakkımızda

2008 yılından bu yana İzmir’in Bayındır ilçesinde hizmet veren firmamız Vardar Botanik, bulunduğu bölgenin iklimsel avantajlarından faydalanarak ürün kalitesini ve üretim kapasitesini arttırarak uygulamalarda doğru teknik ve bitkilerle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Satışta dürüstlük ve şeffaflık ilkesiyle hizmet veren firmamızın üretimi 30 metre rakımdan 800 metre rakıma kadarlık bir skalada olup ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Sektörel gelişmeleri takip eden Vardar Botanik, üretim çeşitlerine her yıl yeni ve farklı ürünler ilave ederek sektördeki ürün yelpazesinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Kendi üretimimizin yanı sıra, çevremizde bulunan çok sayıdaki üreticinin ürünleri olan süs bitkilerinin satış ve pazarlamasını da yapmaktayız.

 

Firmamızın öncelikli hedefleri; ülkemiz iklimine uygun fidan ve bitkilerin üretimini bilinçli bir şekilde gerçekleştirip yeşil kaplı bir dünya yaratılmasına katkıda bulunabilmek ve dışa bağımlılığımızı en aza indirgeyerek yaptığımız ihracatlar ile ülke ekonomisine fayda sağlayabilmektir.

 


 

Our firm Vardar Botanics, which has beenserving in İzmir’s Bayindir district since 2008, and which is keeping up its works with the right technique and plants, by increasing its production quality and capacity by benefiting from the seasonal advantages of the region its in.

 

Vardar Botanicswhichserveswith the principle of honesty and clearness has a production that scales from 30 meters of altitude to 800 meters, and has a wide range of products. Vardar Botanics which follows the sectoral improvements have been contributing to the improvement of the product range in the sector by adding new and different products to variety of production. We have been doing the sales and marketing of the decoration plants which are products of many producers’ products besides our own manifactures.

 

The priority targets of our firm; is to grow saplings and plants that are proper to the climate of our country consciously and contributing of creation of a green covered earth and to benefit the country’s economy by reducing the external dependence with the exportation we make.